Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Mocní spojenci » Kanna Krystal Ultimate extract (UC) 1g


        

Kanna Krystal Ultimate extract (UC) 1g

(Sceletium tortuosum)

Novinka

Skladom

 

naša cena už od:
24,95 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Produkt je predajný len od 18 rokov!

     Kanna (Sceletium tortuosum) je nízka asi 5cm široká rastlina pôvodom z Južnej časti Afrického kontinentu poznaná pôvodnými obyvateľmi pre jej náladu pozdvihujúce účinky dlho pred príchodom prvých kolonizátorov. 

Rok čo rok sa kmene San a Khoihkhoi stretávajú aby po žatve získanú úrodu fermentovali celý týždeň a zmenili ju tak v známy produkt na žuvanie.

                                                            kanna ker

Tradične mala Kanna potom široké použitie tak v rituálnom ako aj v dennom živote. Vedci len nedávno zistili, že jej hlavne alkaloidy,  mesembrin a mesembrenon (Extrakt Krystal Ultimate je špecialne zameraný práve na tieto dva) dokážu ovplyvňovať spôsob spracovania serotonínu v ľudskom tele, čo má za následok podobný účinok ako niektoré psychofarmaceutické liečiva.

To je aj dôvod, prečo sa Kannu neodporúča kombinovať s niektorými liekmi ako Prozac, Serotax, Syrian, Rue a inými antidepresívami.  

Extrakt Krystal Ultimate je špecialne zameraný proces na výťažok práve týchto dvoch látok, preto Extrakt Krystal Ultimate je to najlepšie a najčistejšie čo Kanna môže ponúknuť.

Vzhľadom na dlhú históriu jej užívania sa môžeme domnievať, že  Sceletium tortuosum je pre ľudí relatívne bezpečná.

Selectium tortuosum si celosvetovo získava popularitu a to tak na medicínske využitie, ako aj rekreačné užívanie.

Dávkovanie

Užíva sa len vo veľmi malých dávkach, +/- 15mg 

Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pre deti.

Obsahuje kofeín: nie
Antidepresívum: áno
Stimulant: áno