Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Úvod » Mocní spojenci » Kanna UC Extrakt


        

Kanna UC Extrakt

špecialný extrakt z Kanny 1g

TOP produkt

Skladom

 

naša cena už od:
17,95 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

Produkt je predajný len od 18 rokov!  

 Kanna (Sceletium tortuosum) je nízka asi 5cm široká rastlina pôvodom z Južnej časti Afrického kontinentu poznaná pôvodnými obyvateľmi pre jej náladu pozdvihujúce účinky dlho pred príchodom prvých kolonizátorov.
Rok čo rok sa kmene San a Khoihkhoi stretávajú aby po žatve získanú úrodu fermentovali celý týždeň a zmenili ju tak v známy produkt na žuvanie.

Tradične má Kanna pre svoju schopnosť  navodiť jemný účinok relaxácie a stimulu k spoločenskej socializácií široké použitie tak v rituálnom ako aj dennom živote.

Vedci len nedávno zistili, že jej hlavne alkaloidy,  mesembrin a mesembrenon dokážu ovplyvňovať spôsob spracovania serotonínu v ľudskom tele, čo má za následok podobný účinok ako niektoré psychofarmaceutické liečiva.

                                                             kanna drť

To je aj dôvod,  prečo sa Kannu neodporúča kombinovať s niektorými liekmi ako Prozac, Serotax, Syrian, Rue a inými antidepresívami.  

V roku 2012 sa začal predávať extrakt z Kanny pod názvom Zemmbrin na liečbu ľahkých stavov úzkosti a depresií.

Vzhľadom na dlhú históriu jej užívania sa môžeme domnievať, že  Sceletium tortuosum je pre ľudí relatívne bezpečná.

Selectium tortuosum si celosvetovo získava popularitu a to tak na medicínske využitie, ako aj rekreačné užívanie. 

Produkt v našej ponuke od poprednej Holandskej firmy Conscesious zameriavajúcej sa na tzv. Smart produkty, je vo forme prášku z pomletého rastlinného materiálu. V takejto forme je vhodný najmä na orálne použitie ako prísada do kulinárskych špecialít či ako náplň do kapsuly.

 

Kanna UC extrakt je koncentrovanejší extrakt s rýchlejším nástupom ale zato kratším trvaním. Začnite ale s menším množstvom, ináč hrozí že vás mierne preženie.

Dávkovanie

Tento extrakt je možne užiť niekoľkými spôsobmi. Odporúčame použiť kapsule ktoré naplníme po 150mg čím získame 6 až 7 kapsúl. Pri šnupaní, alebo vaporizovaní je postačí okolo 75mg.

Obsahuje kofeín: nie
Antidepresívum: áno
Stimulant: áno