Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


Úvod » Darčekové balenia » Palmová sviečka


        

Palmová sviečka

Sviečka z palmového vosku, výška 13x4.50 cm

Novinka

Skladom

 

Vyberte si farbu
naša cena už od:
4,20 EUR ( Nie sme platcovia DPH )

                                                 

 

                                              Ručne odlievaná palmová sviečka

 

               

 

Novinkou v našom E-shope sú  sviečky z palmového vosku s bavlneným

knôtom, ktoré vám spríjemnia vaše  domovy.

100% palmový vosk je čisto prírodny produkt dovážaný zMalajzie. Je šetrný k životnému prostrediu, horí čisým teplym žltým plamenom bez škodlivých zvyškov. Je zdravotne nezávadný a vhodný aj pre alergikov.

Palmové sviečky sú krásne svojou špecifickou kresbou,  ktorý pripomína námrazu na oknách. Každá sviečka je preto originál pretože si vytvára svoj vlastný vzhľad. Vzhľad námrazy je tiež špecifický podľa typu vosku.  

Nie je nič príjemnejšie než si po celodennom zhone, len tak vyložíte nohy, a pri šálke horúceho čaju môžete konečne relaxovať. Ak si k tomu ešte aj zapálite sviečku, dokážete zabudnúť na svet okolo seba.

Sviečky sa samozrejme môžu  využiť aj pri rôznych rituáloch a obradoch,

pri ktorých je dôležitá ich čistota či farba .

Tá sa samozrejme nemôže podceniť.  Vyberte si preto tú správnu.


                                         

 

Červená sviečka aj farba  1. Čakry - základná čakra

Červená farba

Farba predstavuje  silu, energiu, výkon, ale aj prudké emócie, láska duševná aj telesná, vášeň, zmyselnosť – toto všetko sa tají v červenej sviečke.  Farba lásky Môžete ju použiť na obranu voči cudzej zlobe, ale aj voči vlastným nevybúreným emóciám – stlmia ich. 

 

Oranžová sviečka farba  2. Čakry - Sakrálna čakra

Oranžová  farba

 Ak túžite po pozitívnom obrate, zmene, je farbou šťastia. Dodá vám silu a energiu, podporí vašu vytrvalosť a chuť niečo dosiahnuť. Zabezpečí zvrat v konkrétnej situácii a jej zmenu správnym smerom. Zobudí vás, ak ste spali, preberie vás, ak ste driemali. Dokáže vám priniesť to, po čom túžite. Umožní vám získať náklonnosť ľudí, ktorí sú pre vás dôležití. 

 

Žltá sviečka farba  3. Čakry - Solar plexus

Žltá farba

Zapáľte ju ak vás čaká nejaká skúška,. Je to farba inteligencie, tvorivosti, inšpirácie, sebaistoty, vzdelania. Dodá vám sebadôveru, posilní váš intelekt, zbystrí zmysly a je účinná pri rýchlych zmenách. Pomáha obchodu, prináša finančný profit, dodá vám šarm a zlepší vaše vyjadrovacie schopnosti. Má priaznivý vplyv na komunikáciu medzi ľuďmi a podporí váš cestovateľský apetít.

 

Zelená sviečka farba  4 . Čakry - Srdcová čakra

Zelená farba

Predstavuje najmä materiálne túžby, blahobyt, úspech, štedrosť. Zelená sviečka je o živote – keď chcete viac peňazí, lepšiu prácu, novú perspektívu, nové ciele. Podporuje plodnosť, a je jedno či ide o zväčšenie vašej rodiny alebo rozmnoženie peňazí na účte. Znásobí vašu tvorivosť, využije pozitívnu energiu a zabezpečí vám harmóniu.

 

Svetlo modrá sviečka farba 5. Čakry - Krčná komunikačna čakra

Modrá sviečka farba 6. Čakry  - Čakra čela


Modrá farba

Je farbou pokoja, pohody, mieru, múdrosti, harmónie, pravdy. Predstavuje stabilitu,  ale zároveň aj vnútornú silu, šťastie. Posilní vaše duchovné zázemie, vráti životnú rovnováhu, ak je rozkolísaná. Upokojí vás. Zapáľte si ju pred spánkom, keď okolo seba potrebujete vytvoriť oázu pokoja. 

 

Fialová sviečka,farba 7 . Čakry - Korunná čakra

Fialová farba

Pomôže ak chcete podporiť svoje magické schopnosti, odohnať od seba negatívnu energiu, pri predpovedaní budúcnosti…Zosilňuje magické účinky, podporuje silu mysle, spája sa so vznešenosťou a rozhodnosťou, úspechom, postavením posilňuje autoritu. Používa sa pri vážnejších chorobách, aj pri dôležitých rituáloch. Je cez ňu možné ovplyvniť iných ľudí.  

 

Biela - znázorňuje, pravdu, úprimnosť. Je to farba nevinnosti, čistoty, ochrany, milosti. Biela sviečka vám pomôže pri rituáloch, ktoré majú za cieľ očistu a ochranu. Predstavuje pozitívny prvok, silu láskavosti, posvätnosť okamihu, krásu duchovného sveta. Umožňuje dopátrať sa pravdy a chrániť vás pred klebetami. 

 

Ružová - ak sa vaše túžby týkajú dieťaťa a nefyzickej lásky, čiže podporí spolupatričnosť, náklonnosť, sebalásku, priateľstvo.

 

Zlatá - privoláva úspech, zvyšuje intuíciu je farbou šťasteny. Farba, ktorý by vám mala priniesť úspech, posilniť vaše plány, popohnať vás do tvorivej činnosti, ktorá vás uspokojí nielen duševne, ale aj finančne. 


Čierna - ruší vplyv čiernej mágie.
Má za úlohu pohltiť negatívne škodlivé energie, postaviť hrádzu voči čiernej mágii, potláčať skepsu a zastaviť temno. Posilňuje vôľu, dodáva silu a odvahu sa postaviť voči intrigám cudzích ľudí. Slúži ako ochranný štít tam, kde sa sústreďujú zlé sily, ktoré by vám chceli škodiť.

Veľkosť sviečky:

Hmotnosť : 190g
Rozmery:  13 x 4,5 cm

Dĺžka horenia: cca 25 hodín

                         

                                         Vyberte si podľa špecifikácii, alebo podľa nálady či intuície

                                                         ktorá Vám niekedy povie viac ako slová.