Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.

NAJPREDÁVANEJŠÍ

 
Skladom
naša cena už od 24,95 EUR
Skladom
naša cena už od 9,95 EUR
Skladom

TOVAR V AKCII

naša cena už od 6,45 EUR
Skladom
naša cena už od 24,99 EUR
Skladom
naša cena už od 9,95 EUR
Skladom

     

 


V novom eshope nakupujete ešte výhodnejšie.

Náš nový eshop ponúka ešte výhodnejšie nakupovanie.

Okrem množstevných zľiav ktoré ponúkame v našom novom eshope, nájdete u nás aj vernostný program.

Zaregistrujte sa a zapojte sa tak do nášho vernostného programu s ktorým ušetríte ešte viac.

Zľavy a vernostný program

  1. Ak kupujúci zadá objednávku ktorej celková hodnota je 50,00 Eur a viac, predávajúci nebude za jednu objednavkú účtovať poplatok za dopravu. 
  1. Ak kupujúci zadá objednávky ktorých celková hodnota spolu v predchádzajúcich 12 mesiacov je 70,00 Eur a viac, tak bude uplatnená zľava vo výške 2% z celkovej ceny tovaru na všetky nákupy v nasledujúcich 12 mesiacoch.
  1. Ak kupujúci zadá objednávky ktorých celková hodnota spolu v predchádzajúcich 12 mesiacov je 100,00 Eur a viac, tak bude uplatnená zľava vo výške 4% z celkovej ceny tovaru na všetky nákupy v nasledujúcich 12 mesiacoch.

  2. Ak kupujúci zadá objednávky ktorých celková hodnota spolu v predchádzajúcich 12 mesiacov je 150,00 Eur a viac, tak bude uplatnená zľava vo výške 6% z celkovej ceny tovaru na všetky nákupy v nasledujúcich 12 mesiacoch. 
  1. Ak kupujúci zadá objednávky ktorých celková hodnota spolu v predchádzajúcich 12 mesiacov je 150,00 Eur a viac, tak bude uplatnená zľava vo výške 6% z celkovej ceny tovaru na všetky nákupy v nasledujúcich 12 mesiacoch. 
  1. Ak kupujúci zadá objednávky ktorých celková hodnota spolu v predchádzajúcich 12 mesiacov je 200,00 Eur a viac, tak bude uplatnená zľava vo výške 10% z celkovej ceny tovaru na všetky nákupy v nasledujúcich 12 mesiacoch. 
  1. Zľava sa nevzťahuje na poplatok za dobierku 1,00 Eur.